Pages

Subscribe Twitter

27. 1. 2013

27/01/13 - Shopping


Hola! :3 Dnes jsme byli s mamkou nakupovat tak Vám sem hodím post toho všeho co jsem si koupila. Všude mají stále slevy, někde i totální výprodej tak proč toho nevyužít, že?Nejdříve jsme šly do Deichmannu, kde mají 2+1 zdarma nebo 1+50% sleva.
Koupila jsem si tam červené kotníkové boty, které se asi nebudou zamlouvat všem taky bych si vybrala jiné, ale neměli mou velikost a takové jsem také scháněla. Ty stály 249 kč.


A potom jsem si koupila lodičky s otevřenou špičkou, které budu mít k šatům (ty si budu obědnávat z ebay.cz) a později do tanečních. Také za 249 kč.


Pak jsme zamířili vedle do Takka, kde jsem si koupila světle tyrkysové džíny. Za 299 kč. Takko také doporučuji navštívit mají tam velké slevy.


A ještě jsem si tam koupila černého kulicha, kterého jsem scháněla už strašně dlouho. Ten nevím za kolik byl, ale myslím že za 99 kč.


Předposledním obchodem do kterého jsme zamířily, byl New Yorker. Tam jsem si koupila třičko s nápisem YES! za 129 kč.


Dvoje naušnice po 29 kč.


Peněženku s Britskou vlajkou za 99 kč.


A nakonec jsme zašli do Gateu odkuď jsem si odnesla průhlednou košili za 98 kč, po které jsem toužila už strašně dlouho a dárek pro kamarádku, který sem nemohu dát.


A tímto končím. S dnešním nákupem jsem velice spokojená a všechny obchody tedy doporučuji navštívit protože tam mají velké slevy na to co se neprodalo :)

xoxo Mell

1 komentárov:

Anonymný povedal(a)...

Great ԁеlivеry. Solіԁ аrgumеntѕ.
Keep uρ thе great spirіt.
My web page - cure vagina dryness

Zverejnenie komentára